ESILEHELE


HINGEDE VÄRVID

Hingede mäng

Inimese lemmikvärv on sageli tema hinge värv. Lemmikvärv muutub elu jooksul vastavalt sellele, kuidas inimesel on õnnestunud oma hinge arendada.

Oma hinge värvi on võimalik teada saada ka mediteerides. Sule silmad ja kujutle, et oled mingist värvist ümbritsetud. katseta erinevate värvidega. Oma hinge värvi korral tunned kõige suuremat rahu ja lõdvestust.

Erinevatel värvidel on erinev lainepikkus ja seega ka erinev võnkesagedus.

Punane värv on kire värv. Punase hingega inimene hindab jõudu. Ta on seksuaalselt väga aktiivne. Selline inimene on energiline ja vajab pidevalt tegevust.

Oranž hing on punasest veidi edasi arenenud. Temas on veel arrogantsust, ta on emotsionaalne ja vahel agressiivne, kuid vähem kui punase hingega inimene.

Kollane hing on enesekindel ja tulvil huvitavatest ideedest. Kollase hingega inimene tunneb soovi aidata neid, kes on oma arengus toppama jäänud, mistõttu nad valivad sageli õpetaja või kasvataja ameti.

Roheline hing on ravija, tasakaalustaja, rahustaja. Inimesed usaldavad ja imetlevad neid. Nad eelistavad töötada meditsiinis. Paljud valivad ka psühholoogi ameti.

Sinine on meistri värv. Sinise hingega inimesed on usaldusväärsed, intelligentsed ja enesekindlad. Neilt küsitakse sageli nõu ja nad kohanevad kergesti erinevates situatsioonides.

Violetne hing on kõige kõrgemalt arenenud. Violetse hingega inimestele meeldib mediteerida, suhestuda universumiga. Sageli on neil kolmas silm avanenud ja neist saavad selgeltnägijad ja meediumid. Selle hinge lainepikkus on lühim ja sagedus suurim.

Valge hing on vabanenud karmast ja valmis väljuma taassündide rattast.